Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Poniedziałek - 21 maja 2018 Jana, Moniki, Wiktora      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
2017-05-30 FESTYN RODZINNY
W dniu 27 maja odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny zorganizowany z okazji dnia Rodziców i Dnia Dziecka. Zebranych gości przywitała dyrektor szkoły Pani Ewa Szabla oraz Pani Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala. Wśród zaproszonych osób gościliśmy Panią Urszulę Potoniec-Mędoń, kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej, z którą szkoła jest zaprzyjaźniona oraz Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostwicy. Część artystyczną przygotowali i prowadzili nauczyciele naszej szkoły: p.Ewa Iwańska ,p.Beata Plata, p.Grażyna Olszowska oraz p.Marek Wastag.
Uczniowie wierszem i piosenką wyrazili wdzięczność, miłość i szacunek zebranym rodzicom. Zarówno dzieci jak i dorośli wzruszyli się niepowtarzalną chwilą, a w oczach niejednego z nich pojawiła się łza. Część artystyczną umilił występ chórku szkolnego oraz koncert skrzypcowy w wykonaniu uczennicy klasy III ,Julki Migacz i koncert akordeonowy w wykonaniu ucznia klasy VI Jakuba Kwiczali. Piknik Rodzinny był wspólnym świętem dzieci i rodziców, którzy licznie zebrali się przed budynkiem hali sportowej, aby w atmosferze radości bawić się i świętować .Pogoda dopisała ,ciepły i słoneczny dzień zachęcał do grillowania i spędzania wspólnych chwil na świeżym powietrzu. Atrakcji nie brakowało, wszystkie zostały starannie przygotowane przez Radę Rodziców tutejszej szkoły. Dzieci tańczyły, śpiewały ,humory wszystkim dopisywały. Zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, konkursy taneczne przygotowane i przeprowadzone były przez animatorki, które potrafiły zachęcić dzieci do świetnej zabawy. W czasie pikniku zorganizowana była loteria fantowa. Największym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci chętnie się bawiły. Pyszne kiełbaski, szaszłyki i ciasta przygotowały panie należące do Rady Rodziców. Dzieci otrzymały też lody Koral.
Sponsorami pikniku byli: radny wsi Gostwica- p. Stanisław Plata-, państwo Krystyna i Antoni Plata-właściciele sklepu „Groszek” w Gostwicy, firmy-Ubojnia w Gostwicy, firma Multipack ,firma „Owoc Łącki”, firma Szubryt, firma Koral, Bank Spółdzielczy w Podegrodziu, Ablandia, Wiśniowski, Fakro, właściciel sklepu Premium w Gostwicy, Piekarnia Stadła, p. Krzysztof Bodziony-dyrektor Domu Kultury w Podegrodziu, Ochotnicza Straż Pożarna w Gostwicy.
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc finansową.Radzie Rodziców za trud, poświęcenie i wielkie zaangażowanie w przygotowanie Pikniku Rodzinnego.Zobacz zdjęcia w zakładce "Rok szkolny 2016/17"

....
Aktualności
DZIEŃ KONSTYTUCJI 3 MAJA
Przegląd Dorobku Artystycznego Placówek Oświatowych Gminy Podegrodzie
GMINNE ŚWIĘTO MATEMATYKI
Dzień Patrona Szkoły oraz Dzień Ziemi
WYCIECZKA DO PARKU TRAMPOLIN "NINJA JUMP"
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP