Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Poniedziałek - 19 marca 2018 Aleksandryny, Józefa, Nicety      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
2017-09-19 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17

Nareszcie nadszedł ten upragniony,wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Po roku intensywnej nauki, szkolnych obowiązków 23 czerwca spotkaliśmy się, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2016/2017.
Uroczystości rozpoczęły się mszą św. po której każdy z uczniów udał się na ostatnie przed wakacjami spotkanie z dyrektorem, uczącymi nauczycielami i swoim wychowawcom. Zebranych rodziców i nauczycieli powitała pani Dyrektor Ewa Szabla, życząc wszystkim bezpiecznych wakacji. Następnie wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo wysokimi wynikami nauczania i wzorowym zachowaniem.Dyrektor szkoły wręczyła dyplomy za udział w licznych ogólnopolskich konkursach przedmiotowych. Uczniowie otrzymali również dyplomy i nagrody rzeczowe za solidne oszczędzanie w SKO.W tym roku szkolnym mistrzem oszczędzania został Michał Koszkul, uczeń klasy V. Wychowankowie otrzymali również dyplomy i nagrody za udział w konkursach czytelniczych organizowanych przez gminną i szkolną bibliotekę.
Uczennice, które uzyskały średnią ocen powyżej 5,0 zostały uroczyście wpisane do Złotej Księgi.
W tym roku szkolnym należą do nich:
Magdalena Żelasko, Julia Jachowicz ,Julia Matyaszek ,uczennice kl.IV, które uzyskały najwyższą średnią w szkole 5,27
oraz Beata Fryzowicz (ucz.kl.IV) ,Angelika Fiut (ucz.kl.V) i Oliwia Migacz(ucz.kl.VI) ze średnią ocen 5,09.

Natomiast najwyższą frekwencję ,100% obecność w szkole uzyskali:
ucz.kl.IV Magdalena Żelasko
ucz.kl.III Marta Bodziony,Bartłomiej Jachowicz i Tomasz Wastag.

Na zakończenie pani Dyrektor podziękowała rodzicom. Rodzice otrzymali podziękowania za pracę w Trójkach Klasowych, angażowanie się w działaniach na rzecz szkoły, pozyskiwanie sponsorów i przygotowywanie imprez szkolnych.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.
Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, miłego wypoczynku, wielu niezapomnianych przeżyć, szczęśliwego powrotu do szkoły .
Dzieciom, które 23 czerwca 2017r.pożegnały przedszkole życzymy od września samych sukcesów w szkole i wielu nowych, ciekawych doświadczeń.

Zobacz zdjęcia w zakładce „Rok szkolny 2016/17”.


....
Aktualności
Lekcja muzealna "OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB""
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SKO!
Wybierz naszą szkołę! TRWAJĄ ZAPISY DO ODDZIAŁU 0 i KLASY I
Zabawa Karnawałowa
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP