Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Sobota - 23 marca 2019 Feliksa, Konrada, Zbysławy      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
2018-06-18 Wyróżnienie dla Magdaleny Żelasko w X Międzypowiatowym konkursie plastycznym „Pejzaż Sądecki- kolory sądecczyzny”


Dnia 05.06.2018roku uczennica naszej szkoły Magdalena Żelasko odebrała w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu dyplom z wyróżnieniem i nagrodę w X Międzypowiatowym konkursie plastycznym organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu, Muzeum Okręgowe,oraz Zespół Szkół w Podolu Górowej.

Tytyłowy „Pejzaż Sądecki” przedstawiły dzieci z całego regionu a wybór najlepszych prac nie był łatwy co podkreśliła organizatorka konkursu. Dzieci wykonały swoje pracy w różnych technikach - zarówno malarskich, jak i mieszanych. Dzięki uprzejmości Muzeum Okręgowego, które jest współorganizatorem konkursu, wystawa prac w Miasteczku Galicyjskim potrwa do 15 lipca, a może nawet dłużej. W tym roku impreza połączona była z obchodami 10-lecia artystycznego kierunku oraz 20-lecia sądeckiej uczelni.

Pozostali uczniowie którzy brali udział w konkursie : Beata Fryzowicz. Oliwia Bodziony, Wiktoria Gieniec, Justyna Skrzymowska, Angelika Fiut.

....
Aktualności
KONKURS "Matematyczne zadania z oszczędzania i konkurs wiedzy SKO"
W BIBLIOTECE DZIECI SIĘ NIE NUDZĄ
OGÓLNOPOLSKA AKCJA WSiP-u
KONKURS MATEMATYCZNY "CIEKAWY ŚWIAT Z BRYŁ GEOMETRYCZNYCH"
UCZYMY SIĘ PROGRAMOWAĆ
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP