Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Sobota - 23 marca 2019 Feliksa, Konrada, Zbysławy      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
2018-09-30 WOLONTARIUSZE Z KLASY 8 UCZESTNICZYLI W IMPREZIE pt."ZABAWA I REHABILITACJA"


Dnia 22.09.2018r w naszej szkole odbyła się kolejna edycja „ Zabawy i rehabilitacji” pod nazwą „ Zmysły też się integrują” organizowana przez Stowarzyszenie Rodziców Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych „ Promyk” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Gostwicy.
W imprezie wzięli też udział uczniowie kl. VIII naszej szkoły wraz z wychowawcą w ramach wolontariatu.
Konkursy i zabawy odbywały się w sali gimnastycznej. W programie przewidziano 7 stanowisk, na których przygotowano zadania dla uczestników. Każdy z nich musiał zaprezentować swoje umiejętności na wszystkich stanowiskach. Nasi wolontariusze pomagali i nadzorowali prace poszczególnych punktów. Największą popularnością cieszył się tor przeszkód, którego końcowym etapem był strzał na bramkę . Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem próbowali pokonać naszych bramkarzy z różnym skutkiem. Było przy tym wiele śmiechu i radości.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się też „ Zgadywanki- macanki”, gdzie każdy uczestnik z zawiązanymi oczami musiał odgadnąć jaki przedmiot trzyma w ręce. Wszyscy poradzili sobie z tym zadaniem bardzo dobrze i każdy otrzymał nagrodę.
Najtrudniejszy dla naszych wolontariuszy okazał się konkurs plastyczny na „ Krasnala Gostwickiego”. Wszystkie prace konkursowe były piękne i ciekawe, dlatego komisja składająca się z uczniów naszej szkoły, potrzebowała dużo czasu , aby wyłonić zwycięzców.
Pod koniec imprezy wolontariusze poprowadzili taniec Makarenę.
Po zakończonych zmaganiach na sali gimnastycznej zostały rozdane nagrody. Każdy uczeń naszej szkoły i wychowawczyni otrzymali pisemne podziękowania i medale, a dla klasy zostały ufundowane dwie gry.
Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Zapraszamy do galerii zdjęć w zakładce Rok szkolny 2018/2019.

....
Aktualności
KONKURS "Matematyczne zadania z oszczędzania i konkurs wiedzy SKO"
W BIBLIOTECE DZIECI SIĘ NIE NUDZĄ
OGÓLNOPOLSKA AKCJA WSiP-u
KONKURS MATEMATYCZNY "CIEKAWY ŚWIAT Z BRYŁ GEOMETRYCZNYCH"
UCZYMY SIĘ PROGRAMOWAĆ
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP