Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Środa - 1 kwietnia 2020 Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [ROK SZKOLNY2017/2018] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZDALNEGO NAUCZANIA
KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY
UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE!
REALIZUJEMY OGÓLNOPOLSKI PROJEKT "CZYTAM Z KLASĄ"
TEATRZYK I ZABAWA KARNAWAŁOWA

2019-03-12 W BIBLIOTECE DZIECI SIĘ NIE NUDZĄ

11 marca uczniowie klasy 0-II Szkoły Podstawowej w Gostwicy wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę w Podegrodziu pt.”W krainie baśni”. Zajęcia prowadziła Pani Agnieszka Kwoka.
Bibliotekarka zapoznała dzieci z zasadami obowiązującymi podczas wypożyczania książek oraz prawidłowym zachowaniem w bibliotece i czytelni.
Zabawa rozpoczęła się od zadań grupowych. Były to zagadki ,skojarzenia, kolorowe puzzle.Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w grach, zabawach związanych z tematyką warsztatów. Wszystkie polecenia wykonały poprawnie, wykazały się dużą znajomością baśni i bajek. Podczas spotkania, panowała bardzo miła, wesoła atmosfera. Zajęcia trwały godzinę.
Poprzez zabawę dzieci utrwaliły i poszerzyły wiadomości związane z literaturą piękną. Wyszły z biblioteki z uśmiechami na twarzy oraz obietnicą, że bardzo chętnie odwiedzą bibliotekę jeszcze nie jeden raz.


Zobacz relacje fotograficzna w galerii archiwum 2018/2019.


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP