Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Środa - 16 czerwca 2021 Aliny, Anety, Benona      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY] [E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [ROK SZKOLNY2017/2018] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNY KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
SUKCES NASZEGO UCZNIA
Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Projekt "Super Szkoły w Gminie Podegrodzie"

2019-12-12 WARSZTATY KULINARNE "PIECZEMY ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI"


Coraz bliżej święta,wszyscy na nie czekamy z utęsknieniem. Przygotowujemy się do nich powoli,wykonując szereg przedświątecznych czynności.Jedną z nich jest pieczenie oraz ozdabianie pierniczków.12 grudnia bieżącego roku dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III wybrały się do Nibylandii w Brzeznej na warsztaty kulinarne, których celem było przygotowanie świątecznych ciasteczek.
Najpierw dzieciaki bawiły się wspólnie w sali zabaw,następnie przystąpiły do pracy. Zarabiały ciasto,wałkowały je,wycinały przeróżne wzory,a kiedy ciasteczka się upiekły ozdabiały je lukrem, czekoladą i słodką posypką.
W sali pięknie pachniało i czuć już było magiczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.Następnie każde dziecko zapakowało wypieki w celofan,związało kolorową wstążeczką i zabrało ze sobą do domu.
Mamy nadzieję,że któreś z nich w przyszłości zostanie cukiernikiem.Pierwszą lekcję pieczenia mają już za sobą.Fotograficzna relacja w zakładce „Rok szkolny 2019/20”


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP