Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Piątek - 25 czerwca 2021 Łucji, Witolda, Wilhelma      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY] [E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [ROK SZKOLNY2017/2018] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNY KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
SUKCES NASZEGO UCZNIA
Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Projekt "Super Szkoły w Gminie Podegrodzie"

2020-02-27 WALENTYNKI


14 lutego w naszej szkole zrobiło się kolorowo za sprawą uczniów, którzy założyli czerwone oraz różowe ubrania, aby w ten sposób przypomnieć o walentynkowym święcie.W tym dniu uczniowie przygotowali w swoich klasach walentynkowe spotkania, na których w miłej atmosferze dzielili się prezencikami wśród, których znalazły się m.in. laurki, słodkie serduszka i bibułkowe kwiaty samodzielnie wykonane przez uczniów.
W szkole zrobiło się nastrojowo i bardzo miło.Uczniowie klas młodszych obejrzeli prezentację multimedialną i dowiedzieli się kim był św.Walenty i skąd wziął się zwyczaj wysyłania listów walentynkowych.Święto to od końca lat 90-tych XX wieku obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce.
Samorząd Uczniowski po opieką Pani Ewy Iwańskiej przygotował z okazji Walentynek dwa konkursy szkolne. Kilka dni przed Dniem Zakochanych, uczniowie mieli możliwość umieszczania swoich prac konkursowych na drzewku szczęścia, które „wyrosło” na szkolnym korytarzu .
18 lutego odbył się konkurs recytatorski pt.: „Historie miłosne w słowa zaklęte”. Uczniowie prezentowali wybrane przez siebie wiersze o tematyce miłosnej.Podczas imprezy rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny na najpiękniejszą "Kartkę walentynkową." Na tę okoliczność uczniowie przygotowali piękne prace. Uczestnikami konkursu plastycznego byli:
Krystian Bodziony
Amelia Baran
Emilia Bieryt
Aleksandra Bodziony
Anna Żelasko
Piotr Śmierciak
Klaudia Kamińska
Julia Plata
Kamil Studziński
Lucyna Suchonek
Katarzyna Żelasko
Magdalena Kubacka
Karol Barnowski
Lena Fiut
Łucja Lorek
Fabian Plata
Paulina Kamińska
Bartłomiej Bieryt
Szymon Plata
Emilia Witkowska
Szymon Wojcieszczak
Zebrane jury jednogłośnie przyznało, że wszystkie prace były wykonane precyzyjnie i starannie, uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością. Jury postanowiło wszystkim uczestnikom przyznać pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Fotograficzna relacja w zakładce „Rok szkolny 2019/20”


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP