Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Środa - 16 czerwca 2021 Aliny, Anety, Benona      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY] [E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [ROK SZKOLNY2017/2018] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNY KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
SUKCES NASZEGO UCZNIA
Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Projekt "Super Szkoły w Gminie Podegrodzie"

2020-02-23 TEATRZYK I ZABAWA KARNAWAŁOWA


Dzień przed zabawą karnawałową,19 lutego uczniowie oddziału przedszkolnego, klas I-III oraz klasy V naszej szkoły uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym „Królowa Śniegu.” Gościliśmy w tym dniu Teatr Lalek ART CINEMA z Nowego Sącza. Spektakl oparty był na motywach baśni H. Ch. Andersena i wzbudził w widzach wielkie zainteresowanie, skupienie oraz radość.
Uczniowie oglądali przedstawienie z zapartym tchem i nagrodzili aktorów gromkimi brawami.Teatrzyk bardzo się podobał, a kontakt z teatrem i „żywym słowem” jest dzieciom niezbędny w dobie komputerów i telefonów komórkowych.
20 lutego odbyła się zabawa karnawałowa połączona z konkursem na króla i królową balu. Najpierw bawili się uczniowie klas młodszych,później w godzinach popołudniowych młodzież klas V-VIII. Zabawę prowadzili zaproszeni przez rodziców DJ-e. Królem balu został Piotr Śmierciak z klasy 3,a królową Natalia Fiut również z klasy 3.
W czasie zabawy przeprowadzono też konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. W tej konkurencji wygrał Szymon Wojcieszczak z oddziału przedszkolnego oraz Emilia Zwolińska z klasy 3.
Dla zwycięzców obu konkursów Rada Rodziców ufundowała nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników imprezy pizzę, napoje i słodki poczęstunek. Uczniowie udowodnili, że potrafią się ze sobą świetnie bawić oraz ciekawie spędzać wspólny czas.


Fotograficzna relacja w zakładce „Rok szkolny 2019/20”....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP