Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Środa - 16 czerwca 2021 Aliny, Anety, Benona      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY] [E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [ROK SZKOLNY2017/2018] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNY KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
SUKCES NASZEGO UCZNIA
Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Projekt "Super Szkoły w Gminie Podegrodzie"

2020-02-27 REALIZUJEMY OGÓLNOPOLSKI PROJEKT "CZYTAM Z KLASĄ"


Uczniowie klasy III naszej szkoły od września bieżącego roku realizują ogólnopolski projekt czytelniczy „Czytam z klasą”.
W ramach tego projektu wspólnie z wychowawczynią i zaproszonymi gośćmi czytają na lekcjach literaturę dziecięcą i wykonują szereg różnych zadań zawartych w projekcie.
W miesiącach styczeń- luty uczniowie realizowali II moduł projektu i omawiali lekturę Hugha Loftinga „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, uzupełniali lekturniki, czyli „własne” książeczki, zorganizowali klasowy konkurs głośnego czytania wybranych fragmentów książki, przygotowali wystawkę lapbooków w swojej sali lekcyjnej oraz wykonali plakaty zachęcające do przeczytania omawianej lektury. Ponadto na lekcjach techniki przygotowali legowiska dla pluszaków i rozmawiali o sposobach pomocy czworonogom w czasie zimy.W dniu 27 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III spotkali się z treserem psów z Centrum Szkolenia Psów obronnych Nowy Targ Podhale z siedzibą w Nowym Sączu na zajęciach teoretyczno-praktycznych „Pies-mój przyjaciel”. Zajęcia miały na celu przedstawienie prawidłowych form relacji i postaw w kontaktach z psami oraz metody obrony przed skutkami ataku psa. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, każde chętne dziecko, pod okiem tresera miało możliwość pogłaskania pieska. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Prowadzący w sposób profesjonalny i bezpieczny przybliżył dzieciom zagadnienia związane z opieką nad psem. Była to bardzo pouczająca lekcja z elementami dogoterapii.Fotograficzna relacja w zakładce „Rok szkolny 2019/20”


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP