Portal - Podegrodzie
polski Strona główna
Środa - 16 czerwca 2021 Aliny, Anety, Benona      Szkoła Podstawowa im. płk. Narcyza Wiatra w Gostwicy
[NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY] [E-DZIENNIK] [NAUCZANIE ZDALNE] [ROK SZKOLNY 2019/2020] [ROK SZKOLNY 2018/2019] [R0K SZKOLNY 2016/2017] [ROK SZKOLNY2017/2018] [KADRA SZKOŁY] [RADA RODZICÓW] [SAMORZĄD UCZNIOWSKI] [DOKUMENTY] [INFORMACJE] [TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ] [OGŁOSZENIA] [HISTORIA SZKOŁY] [PATRON] [HISTORIA MIEJSCOWOŚCI] [FILMY] [ARCHIWUM] [BIP]

Aktualności
WAŻNY KOMUNIKAT
KOMUNIKAT
SUKCES NASZEGO UCZNIA
Organizacja roku szkolnego 2019/2020 do wakacji oraz letni wypoczynek
Projekt "Super Szkoły w Gminie Podegrodzie"

2020-03-26 WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZDALNEGO NAUCZANIASzanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!


W dniach 25.03.2020r. – 10.04.2020r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Szkole Podstawowej w Gostwicy.Nauczyciele będą realizować podstawę programową zgodnie z rozkładem zajęć, który obowiązuje w naszej szkole.

W tych dniach placówka będzie prowadzić zdalne nauczanie z wykorzystaniem dziennika elektronicznego,Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej (epodreczniki.pl),innych form komunikacji zdalnej oraz za pośrednictwem strony internetowej szkoły.
Na pasku głównym w zakładce NAUCZANIE ZDALNE znajdują się łącza do dokumentów zamieszczanych przez nauczycieli dla poszczególnych klas. Wystarczy je otworzyć,aby mieć dostęp do materiałów dotyczących danej klasy i konkretnego przedmiotu.Każdego dnia,zgodnie z planem lekcji będą przesyłane materiały dydaktyczne dla uczniów.
Obowiązkiem każdego ucznia jest codzienny udział w zaplanowanych zajęciach.W związku z powyższym prosimy Państwa o zaangażowanie, wyrozumiałość i wsparcie swoich dzieci w realizację zajęć oraz materiałów dydaktycznych.


W razie pytań, sugestii proszę o kontakt z wychowawcą klasy poprzez dziennik elektroniczny lub inny komunikator internetowy.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Ewa Szabla


....
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP